Nový týden

5. září 2016 v 9:39 | edgar
Tak máme zase pondělí, mám odpolední, a ještě pořád cítím jak mě z víkendu bolí ruce a záda. Do práce se mi pochopitelně nechce. Až se mi bude chtít tak sám sebe pošlu do blázince. V pracovním kolektivu jsme trošku prořídly, ale zase se nabrali noví lidé, kteří opět odešli. Největší rekord měl jeden borec, který vydržel sotva týden. Nemá to na ale na jednoho kluka, který nastupoval v únoru a vydržel dva dny. To mi přišlo hodně veselé. Jinak mezi nováčky jsou dvě ženské a dva kluci. Jedna ženská má kolem čtyřicítky druhá kolem třiceti. Klukům je kolem dvaceti.

U skříňky už zase mám nového souseda. Poprvé jsem ho potkal minulí týden, kdy nastoupil do busu. V tu chvíli jsem si myslel, že to je kluk co jede za mámou do práce. Ano narážím na to, že je malého vzrůstu. Tím myslím, že je o dvě hlavy menší než já. Jsem zvědaví jak dlouho mu to v práci vydrží. Jeho předchůdce tam byl možná měsíc. Občas si v té šatně připadám blbě, když už tam jsem tak dlouho.

Minulí týden odešla jedna kolegyně, která nastupovala, asi měsíc po mě. Docela mě to u ní překvapilo. Protože jsem si myslel, že se jí tam líbí, a zůstane tam déle než já, ale ne nestalo se. V pondělí o přestávce nám řekla, že odchází do fabriky vedle, a ve středu se s námi už loučila. Podal jsem jí ruku, a přál hodně štěstí v nové práci. V tu chvíli jsem si uvědomil, že já to udělám stejně jako ona. Taky jednou řeknu, že odcházím a druhý den mě tam už nikdo neuvidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama