Šatny

9. června 2016 v 20:33 | edgar
Dneska jsem zjistil, že skříňka v šatně, která je vedle té mé, má zase nového majitele. Za těch šest měsíců, co mám tu čest být ve fabrice, to je už asi čtvrtý, což není podle mě vyloženě špatné skóré. Zároveň to něco vypovídá o fabrice ve které dělám a možná, i trochu o těch lidech. Seznámil jsem se tedy s novým sousedem a zjistil jsem, že je údržbář. Z jeho řeči bych typoval, že se asi dlouho potkávat nebudeme, ale třeba se mílím. Pokaždé, když jsem v šatně, tak si vzpomenu na svého kamaráda, který mi říkal, před tím než jsem nastoupil.
"Ty se máš. Když můžeš v šatně koukat na objekty své touhy, a popřípadě se s nimi seznámit. To se, ale asi moc často stávat nebude." Tu větu jsem si trochu upravil, spíš řekl. "Jo vy teplouši se máte. V šatně očumujete chlapy, který se vám líbí, ale moc se tam neseznámíš. Buzíků tam moc nebude."
Je to docela blbý, ale nic takového se neděje. Velkou část lidí co v šatně potkávám shledávám buď, silně antierotickou nebo nepoužitelnou. Ta menší část je něčím zajímavá, ale ne dost na to, abych je okukoval v šatně nebo kdekoliv jinde. Zkrátka není to takoví odvaz jak si myslí. To je tím, že si neuvědomuje, že by taky nebyl nebyl celý šťastný, z toho kdyby se objevil v šatně, kde se převlékají ženský.
O další teplouše taky není zrovna nouze, ale co s nimi. Jsou zadaný nebo prostě nezajímaví, ať už vzhledově nebo myšlenkovýma pochody. Jediné co je fakt zajímavé, je to jak mezi nimi střídají ty extrémy, vykroucenina a normální chlap. Když bych to tak měl popsat. Není to tak dávno, kdy jsem přemýšlel, jestli bych si s někým z nich chtěl začít. Po tom co jsem o tom přemýšlel ze všech stran, jsem došel k názoru, že ne a to i kdybych byl volný. V tu chvíli jsem začal přemýšlet o tom jestli nedělám mezi mutanty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama