Velikonoce

28. března 2016 v 14:07 | edgar
Je hezky a já byl nucen vyjít ven. Moc se mi nechtělo, ale dostal jsem velkou chuť na pivní sýr a tvarůžky. Nic se nedalo dělat. Vyšel jsem ven z bytu a vydal se směrem super hyper market. Po cestě jsem potkával koledníky různého věku a různého stupně opilosti. Hned jsem si vybavil, to jak jsem byl malí a chodil koledovat. Když pak věk postoupil, začal jsem obcházet známé, abych u nich sockoval chlast. Je to už pár let, co jsem takhle chodil.
Šel jsem do obchodu a hodilo se mi hlavou, kdy jsem to vlastně naposledy byl koledovat. Nemohl jsem si vzpomenout. Jediné co se mi s velikonoci vybaví, je to jak sedím opilí na zdi u silnice. Kolem sedí kamarádi, kterých si moc nevšímám. Zajímá mě jen jeden blonďák, který sedí kousek ode mě. Jen stěží si zapamatuji jeho jméno. Vlastně krom toho jména a faktu, že je teplej mě na něm nic nebere. V hlavě mi jede jen jedna myšlenka a to vyspat se s ním. To je moje poslední vzpomínka na velikonoce, při niž jsem byl fakt hodně opilej. Od té doby jsem už trávil velikonoce střízliv.
Pomalu jsem došel do marketu, nakoupil jsem si snídani a pak šel domů. Množství koledníků ubylo. Někteří šly do hospody nebo domů se ještě napít. Ani nevím jestli mi to nechybí. Přece jenom je to čas strávený s kamarády. Vzápětí jsem si vzpoměl na to, jak mě spouta těch kamarádů vytáčí, když jsem trošku napitý. Došel jsem domů lehl si a začal se vnitřně připravovat na to, že zítra jdu do práce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama