Výzdoba

2. prosince 2015 v 21:11 | Edgar
Tak se mi bohužel nezdálo o tom, jak pravidelně běhám a cvičím. Zdálo se mi něco divočejšího, sice se po chvíli ukázalo, že to není sen, ale pravda, opravdu jsem musel do práce. Život je holt svině, tak jsem se neochotně vykopal z peřin. Šel jsem ulice a uviděl jsem něco co jsem předtím neviděl, nebo spíš nechtěl vidět. Byli to vánoční ozdoby a lucerničky v oknech. Rychle jsem si musel najít v mobilu nějakou muziku, která by přerazila tu atmosféru vánoc. Blbý bylo to, že jsem na to nebyl připravený a měl jsem v mobilu samé měkké věci. Rychle jsem hledal a byl rád, že nebyl sníh. To by bylo fakt na podřezání. Nakonec jsem našel něco co se do té atmosféry hodilo. Pustil jsem si do uší Root a jejich Zjevení. Po přednesu Big Bosse mi už mi bylo lépe, dokonce jsem si zpíval text skladby která hrála.

V práci jsem kolegům řekl, co mě potkalo po cestě, daly mi za pravdu, že se to musí přerážet něčím skočným. Poslední dobou mi to v práci moc neutíká, jedna minuta mi připadá jako hodina, takže jsem měl čas si ještě promyslet, jaký je konkrétní poučení z toho podivného snu. Napadlo mě, že je možné taky, že se mi mozek snaží něco naznačit, ale za boha jsem nevěděl co. Pak se mi hned hned vybavily sny ve kterých, jsem umíral nebo létal, z toho jsem usoudil, že to prostě byl jen výplod mé fantazie, i když dosti podivný. Uvažoval jsem i o tom, že se podívám do snáře. Když jsem o tom seriózně uvažoval skoro minutu, tak jsem si dal facku a řekl si, zase se uklidni debile.

Doma jsem prorejdil telefon a smazal vše co se nehodí do této depresivní nálady. Pak jsem začal hledat vánoční koledy, které si dám do mobilu, aby mě zase ráno nezastihla ta depka. Bylo těžké vybrat něco co pohladí na duši a zároveň to je k tanci a k poslechu. Minulí rok jsem hodně poslouchal severský black metal. Tenhle rok jsem přemýšlel o něčem tradičním, milém a přívětivém. Takže se budu držet výhradně českých interpretů. Někde to musím najít, poslouchám totiž tyhle věci jednou za čas, některé jen jednou v roce a to během vánoc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama