Válení

3. listopadu 2015 v 19:51 | Edgar
Skoro celý předchozí týden jsem se léčil z nemoci, kterou mi tu Lukáš nechal, asi abych na něj myslel, nebo to prostě bylo celé nedopatření. Tomu už moc nevěřím, protože to není poprvé co jsem od něj čapl nějaký ten kašel a horečku. Jediné co mě hřeje u srdce je to, že on je teď taky nemocný a já jsem uzdravený. Popravdě řečeno ta nemoc se spíš lekla, protože jsem na ní nebral ohledy. Snad jen v tom, že jsem zase nekuřák. Bylo to tak, že jsem chodil normálně do práce, a doma jsem se jen válel a koukal na seriály. No snad večer, když jsem spal, tak jsem se pokoušel si vsugerovat to, že se musím vyléčit.
Když jsem se tak válel, tak jsem se rozhodoval o jedné důležité věci. A to co udělám s tím, že zase nehulím, už to beru, tak že to je u mě už docela trapné. Protože když už to nedělám, ani na půl je to divné a co víc i ujeté. Začínám přemýšlet, že to nechám na pořád, ale je v tom háček. Vím, že mi to nepůjde, vydržet týden či měsíc mi jde, ale rok to asi ne.
Přes pracovní týden se nic zvláštního nedělo, snad jen to, že mi vůbec neutíkal, když jsem si myslel, že už je pátek, tak se ukázalo, že je teprve pondělí. Když přišel konečně pátek, tak jsem z toho, ani neměl radost. Nevím co to se mnou je, ale bohužel to tak bylo, tak jsem se rozhodl, že o víkendu se nehnu z bytové jednotky. Prakticky jsem dělal to co jsem dělal celý týden po práci. Napadlo mě, že kdybych k tomu popíjel lahváče mohl bych nosit nálepku starý fotr, jen bych musel ještě fandit nějakému tomu fotbalu.
Od pondělí jsem si řekl, že budu dělat něco víc smyslu plného, než se jen válet v křesle. Tak jsem hned v podělí začal tím, že hned jak jsem přišel z práce, tak jsem si pustil seriál a sedl si do křesla. Do toho jsem se začal přejídat. Přesně takhle si u sebe, a i u spousty lidí představuji to, když se řekne, od zítřka už budu lépe žít, a začnu dělat něco jiného, než se jen válet a koukat na bednu. No budu upřimný. V úterý jsem měl volno, tak jsem se válel celý den a ničeho nelituji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama