Lékárna

9. října 2015 v 21:17 | Edgar
Tak to, že jsem moc na chcípaný jsem si jen nemyslel, byl to fakt. Dneska mě to v práci vyloženě sralo, ale co se dalo dělat, musel jsem to přežít. Abych si vykompenzoval to, že jsem naštvaný na svojí rýmu, začal jsem si celý den hrát na protivného nekuřáka. Výhoda byla ta, že silný kuřák byl jen jeden, protože druhý se strašně opil, a má bez nikotinoví období. Ne, že by nehulil vůbec jen to omezil na pět cigaret denně, a ani je nedokouří. Pokaždé mu to v půlce kope na zvracení což je pro něj znamení, že to má típnout. Druhého kolegu už jsem tím velice vytáčel řekl, že hned jak budu znova kouřit, tak mi to dá pěkně vyžrat. Uklidnil jsem ho, že budu asi hulit jen o víkendu, a v práci budu zase nekuřák. To ho vytočilo ještě víc. Chtěl jsem být k němu milejší, tak jsem se pokoušel toho nechat. Jenže mi to moc neusnadnil, protože začal sbírat houby.
Nedalo mi to, a musel jsem bohužel začít znova do něj rýpat. Na jeho stranu se přidal traktorista, který mi řekl, že hovězí na houbách je to nejlepší co může být, pak se dal do vysvětlování toho, že dršťková polévka z masáků, je to nejlepší co z hub může vzniknout. Jelikož jsem měl fakt blbou náladu, tak jsem řekl, že to v tom případě není dršťková polévka, ale houbová polévka, protože neobsahuje, ani kousek suroviny ze které se normálně dělá. Pak jsem dodal, že kazit hovězí houbami je spíš zločin. Hned poznaly, že nemá cenu se mnou se bavit, a že je lepší mě nechat být na pokoji. Tím pak veškerá konverzace v práci skončila. Jen na konci šichty, když jsme se balily, tak se mě zeptali, zda bych šel do práce v sobotu. Řekl jsem, že půjdu, ani nevím jestli měli radost, že je v tom nenechám, nebo byli naštvaní, že jim budu otravovat den.
Cestou domů jsem se stavil v lékárně, abych si koupil nějaké klepky, a podíval jsem se jestli tam nemají mátu normální. Hlavně ne tu sáčkovou co jsem si koupil posledně u asijského obchodníka. Teď mě tak napadá, že bych spíš měl psát u Ondry, protože se tak jmenuje, nebo se mu spíš tak říká. No nic to je jen taková odbočka. Našel jsem tedy mátu, byl jsem rád. Ještě jsem se radši zeptal lékárnice jestli není přestárlá, když uslyšela jak mluvím, tak se jen pousmála a řekla, že nemám mít obavy. Ještě jsem si od ní nechal doporučit zobání, a šel jsem domů.
Doma jsem se pak zabalil do peřiny, pil čaj z máty, teď už o něco lepší, než ten který jsem si koupil včera. Tak jsem pil čaj vzal si hrstku prášků, zakapal to nějakým sirupem, a díval se na Teorii velkého třesku. Dost dlouho šel ten seriál mimo mě, ani nechápu proč jsem tomu vyhýbal. Pak mi došlo, že to je vlastně americký seriál, což u mě vyvolává dost nedůvěru, tak jsem se do toho zakousl a jsem v druhé sérii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama