Týden

16. září 2015 v 22:30 | Edgar
Dnes to je týden, co jsem si já debil v práci skřípl hnátu. To znamená, že jsem týden bez cigaret. Včera jsem si nezapálil, až se tomu sám divím, a taky týden bez energiťáků, což je na moje poměry velice dobré. Tím myslím ty energiťáky, bez cigaret jsem vydržel i déle. Pokaždé jsem, ale hrdě začal znovu. A to vždy u piva. To mi připomenulo, že pivo jsem taky týden neměl. Těším se až půjdu na pivo a zapálím si.
Celý den jsem dneska přemýšlel o tom jak, jsem ten den byl v práci, a že se to nemuselo stát. Abych přestal o tom přemýšlet, tak jsem se pustil do poslechu tvorby Edguy. Dlouho jsem se tomu vyhýbal, ale jedna kamarádka mi to doporučila, že to poslouchá. Má to jako takoví oddychoví popík. Mě tím docela překvapila, že to vůbec zná, protože ona je trošku jiný žánr. Na takové to blití do mikrofónu, mě to nevadí, taky si to poslechu, ale ona to jede furt, což je něco co bych, asi jen tak nedal. Jednou jsem to zkusil, po dvou dnech jsem měl chuť podříznout kozla, a vypít jeho krev.
Nepřišlo mi to nejhorší, i když mám má Tobiase zafixovaného hlavně v Avantasii. Tu jsem jeden čas hodně poslouchal. Hlavně metalovou operu, nějak jsem se do toho opravdu zažral, protože než jsem se nadál, tak se začalo stmívat. Odsekl jsem se z poslechu, a přemýšlením nad blbostmi, a šel jsem do koupelny se umýt.
Večer jsem si po dlouhé době pustil doktora House. Po jeho prvních hláškách, jsem si vzpomenul, jak jsem se těšil na každý noví díl. Po čase to, ale přestalo mít grády, tak jsem začal některé díly vynechávat. Pak po čase mě to přestalo úplně zajímat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama