Nekouření

14. září 2015 v 20:42 | Edgar
Dneska jsem se konečně po dlouhé době v podělí dobře vyspal. Docela mi chybělo, že nejsem v práci, ale kolem desáté začalo pršet. Tak už mi to nechybělo. Celkem živě jsem si dokázal představit, jak tam teď prší a je zima. Byl jsem rád, že jsem doma a sedím. Zatáhl jsem žaluzie a zavřel okno, aby mě to nerušilo.
V lednici jsem našel mast z konopí. Věděl jsem, že tam je už hodně dlouho. Zatím nebyl důvod jí použít, dneska jsem konečně ten důvod našel. Tak jsem si jí napatlal na tu mojí promodralou hnátu. Těším se až bude v pořádku. Pokračoval jsem v koukání na filmy a seriály.
Dokoukal jsem první serii Vicious. Ještě mi zbývá jedna, zatím to oddaluji, protože to nechci tak rychle dokoukat. Docela mi vadí, že to má jen dvě série. Když jsem byl u queer seriálu, tak jsem rozhodl pustit si film Sbohem Berlíne. Po atmosféře nacistického Německa následovali filmy 1984, V jako vendeta a Equilibrium. Chtěl jsem si ještě pustit Farmu zvířat, ale už jsem byl plný totalitní atmosféry, tak jsem s filmy skončil.
Po tomto rozhodnutí jsem se vrátil k Draculovi. Moc stránek mi do konce nechybělo, sedl jsem si do křesla a dal si nohy na stůl. Pak se pustil do dočítání posledních kapitol. Během čtení mě napadlo, že by nebylo špatný, sehnat si ještě někde Frankensteina. Abych v té hororové četbě pokračoval. Přemýšlel jsem kdo by mohl mít tu knížku doma. Z hororů mám doma jen Kytici a Andersenovo pohádky.
Když jsem dočetl, tak jsem chvíli jen tak seděl. Chtěl jsem jít ven, ale prostě se mi ven o berlích nechce. A to z prostého důvodu, ostatní by viděly, že se mi něco stalo, a ptaly by se mě, co proč, a jak a podobně. To je věc o kterou bych zrovna nestál, teď, a ani nikdy jindy. Zůstal jsem tedy doma.
Udělal jsem si čaj a v klidu ho pil. Po chvíli jsem si uvědomil, že to je pět dní, co jsem si naposledy zapálil cigaretu. A to bylo hned po tom, co jsem se doplazil, od toho osudového budu k věcem. Celkem mě děsí, že za tu dobu jsem ještě, ani nedostal na cigaretu chuť. Zatím jsem, ani nezpozoroval, že bych si tu závislost něčím vynahrazoval. Vždy to dělám sladkým, ale tentokrát, ani to nepřišlo. Docela se bojím, že se ze mně stane nekuřák, dřív než jsem plánoval. Ne, že bych na to měl přímo plán, ale došlo mi, že až se zakáže kouřit v hospodách, tak budu kouřit už jen v práci. Doma nekouřím. Docela mi to vadí, když se hulí v místnosti, kde spím, ale když musím, tak to pochopitelně přežiji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama