Milionář

30. září 2015 v 19:06 | Edgar |  Téma týdne

Kdybych se stal milionářem, tak bych si, asi nehrál na frajera, který tvrdí, že bude dávat peníze na charitu, a nebo pomáhat lidem ve svém okolí. Jsem sobecký hajzl. Když na to přijde. Sice teď, když mám takzvaně holí zadek mám pochopení pro ostatní, a snažím se jím všelijak pomoci, ale zase jsem jenom čech, a když mám u sebe více peněz, tak je ze mě Harpagon. Který škudlí a krtí každý peníz.
Vlastně jsou tři varianty, toho co bych s penězi, které by byly v množství větším než obrovským udělat. Všechny ty varianty přišly postupně s věkem, a když to tak hodnotím, tak ani nevím která je lepší. Jedno mají, ale společného a to je moje naložení se zbytkem peněz po smrti. To je, že to přenechám kamarádům, aby si taky užily a doufaly, že to s tím parchantem brzy švihne.
Prvním varianta je momentálně aktuální. Koupil bych si byt nebo sehnal podnájem v Praze, abych mohl být se svým drahým. Asi určitě bych dál chodil do práce, protože sedět doma a nic nedělat mě fakt nebaví. Byly by jsme ten pár co sice pracuje, ale má vše na praku, protože makat nemusí a nehoní peníze. Na dovolenou by jsme jezdily pryč do zahraničí. Lukáš by rád k moři, na to mě moc neužije, já bych rád viděl jiné místa. Kvůli němu bych to moře nakonec přežil.
Druhá varianta je to, že bych začal chodit do školy a udělal si maturitu. Následovala by i vysoká škola. Na učení bych měl času až až, když bych nemusel makat. Taky bych si ale pokoušel nalhat, že jsem mladý a musím dělat brigády, abych měl na školu. Tahle verze je dost uhozená, to uznávám, ale jednou jsem se tím zabýval, že by bylo dobré začít se učit a udělat maturitu. Pak jsem si, ale řekl, že s milióny na kontě bych opravdu nemusel studovat. Možná až bych byl opravdu starý.
Poslední varianta je jednoduchá sex, drogy a rock n roll. V praxi to znamená to, že bych spal se vším co příjde pod ruku nebo spíš pod mě. Do toho bych se sjížděl větším než obrovským množství drog. Tipuji, že bych to moc dlouho nevydržel, a po pár měsících, či nedej bože letech, bych šel do kytek, ale byl by to opravdu zajímaví život.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 30. září 2015 v 20:02 | Reagovat

zajímaví život by to opravdu nebyl, byl by zajímavý...

Investovat peníze do zničení života je zajímavé :D

2 Edgar Edgar | 30. září 2015 v 20:28 | Reagovat

Vím pravopis mi moc nejde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama