Dracula

12. září 2015 v 21:14 | Edgar
Jestli smích prodlužuje život, tak jsem si ho dnes prodloužil o několik let. Můj seriálový maraton se rozšířil o další kus, o kterým jsem neměl tušení, že existuje. Je to seriál Vicious. Upřímně jsem se bavil jako nikdy. Hlavně proto že si tam ti dva fakt dávali kapky. Nevím zda bych byl po čtyřiceti osmy letech se svým partnerem jiný. Sice mám za sebou jen pár dílů. No, ono jich moc taky není. Myslím, že až to dokoukám tak budu docela smutný, nebo si poslední díl nepustím, jak jsem to udělal u jiných seriálů.
Když, jsem tak brouzdal internetem, zjistil jsem, že vysílají Superstar. Zalovil jsem v paměti, kdy jsem to vyděl naposledy. Vzpomenul jsem si akorát na to, když to byla novinka a šla první řada. To si pamatuji i vítěze což byla Aneta. Tenkrát to byla novinka a spousta lidí to sledovala, sice žádný z mích kamarádů, ale pár lidí, se kterými jsem chtěl něco mít, to žralo. Takže jsem se o to trochu i zajímal. Další pokračování jsem už nesledoval. Hlavně nebyl nikdo, kdo by mi řekl o těch ostatních víc. Tak jsem o tom ztratil přehled.
Rozhodl jsem se tedy, že nebudu kulturní barbar. Zjistím kdo vyhrál ty předešlé soutěže a co dělají za hudbu. Upřimně jsem se zasmál a nemohl jsem uvěřit tomu, že to někdo fakt poslouchá. Pak jsem si, ale zopakoval, že každé zboží má svého kupce. Rozhodně jsem mezi nimi našel pár interpretů, kteří mě na tolik šokovali, že až budou mít nějakou novou věc, tak si jí poslechnu. Protože se dá těžko uvěřit, že to myslí vážně. Zatím věřím tomu, že sen jen rozjíždí, a tu skutečnou pecku teprve vytvoří.
Po vesměs úsměvném dnu, jsem se rozhodl, že se chci bát. Tak jsem si otevřel Draculu a ponořil se do čtení. Pustil jsem si k tomu Black Sabbath a pil čaj. Čas mi rychle ubíhal. Tohle taky byla jedna z knih, co jsem četl jako první v internátu. Situace se moc nezměnila, akorát jsem starší, a tenkrát jsem k tomu poslouchal Sepulturu. Jinak jsem se jako tenkrát válel na posteli.
Můj spolubydla nechápal, jak přitom kraválu dokážu číst knížku. Většinou jsme měli puštěnou nahlas tvrdou muziku. On seděl a klepal nohou, a jednou za čas mě tahal ven na cigáro. Postupem času začal do toho hulit trávu, takže seděl měl zásek na bílou zeť, poslouchal muziku a mlčel, nebo se se mnou pokoušel bavit. Docela ho vyvádělo z míry, že jsem mu dokázal odpovídat. To, ale nebylo zas tak těžké, vesměs mluvil furt to samé.
Když už bylo po deváté večer, tak jsem přestal se čtením. Pustil jsem si další díl oblíbeného seriálu. Docela jsem přemýšlel, že se ze zvědavosti podívám zítra na Superstar, když se budu hodně nudit. Zatím, ale pochybuji, že u mě taková krize nastane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama