Britcom

11. září 2015 v 20:30 | Edgar
Jak teď mám volno, tak se věnuji sledování britských seriálů Allo Allo, Červený trpaslík, Jistě, pane ministře, Hale a Pace a Černou zmije. Jsem už docela nakažen britským humorem. Docela přemýšlím, že udělám změnu a pustím si nějaký americký seriál, ale nevím který by byl dosti na úrovni, aby byl rovnocenný soupeř s těmi anglickými. Nepočítám do toho animovaný, protože mám rád Simpsonovi a South Park. Obojího jsem fanda už dlouho. Simpsonovi sleduji od té doby co jsem začal trochu vnímat televizi. South Parku od té doby co ho začali vysílat, i když se to tenkrát rodičům moc nelíbilo.
Moje posedlost anglickými komediálními seriály, občas dělala problém i v mém partnerském životě. Jeden můj ex měl alergii na britský humor. Vždy říkal, že to je pro blbce, a aby mi to potvrdil, tak pravidelně sledoval podle něj zábavu na úrovni, což byla Partička. Nepatřím mezi ty typy, co hned něco odsoudí, aniž by to viděly.
Tak jsem s ním viděl pár dílů. Musím říct, že už jsem viděl hodně podivných a bizarních televizních počinů, ale tohle bylo moc.On na to reagoval velkým smíchem. Pár úsměvných okamžiků tam bylo, ale nesmál jsem se u toho, jako u Červeného trpaslíka. Po tom co těch pár dílů skončilo, se mě nadšeně zeptal zda a jak moc se mi to líbilo. Po tom co jsem mu, na to řekl svůj názor, tak jsem se dozvěděl, že jsem blb co neumí pochopit normální český humor. Na to jsem mu nic neřekl. Protože jsem věděl, že nemá cenu se s ním o tom bavit. Tak aby jsme se nehádali, došli jsme k společné dohodě. A to, že nebudeme jeden druhého nutit do filmů a seriálů toho druhého.
Když, se nezabývám britcomi, tak přemýšlím o tom co jsem se stalo a proč. Škoda, že se neumím politovat, asi bych se sám nad sebou rozbrečel. Nebo bych jen usedavě brečel nad svým osudem. Bohužel tuto vlastnost nemám, tak že jediné co dělám, je to, že si nadávám do debilů a to celkem pravidelně. V hlavě se mi hlavně honí myšlenka, že až se vrátím do práce, tak budu spousty věcí dělat víc opatrně. A Hlavně budu si dávat větší pozor.
Dnes je výročí útoků na WTC, takže mi přišlo několik emailů a zpráv na gesichtsbuch o tom jaké jsou nové důkazy o konspiraci. Mám pocit, že nebude dlouho trvat a budou se jedenáctého září připomínat různé konspirace. Teď mám čas a občas si potřebuji odpočinout od britcomu, tak si vždy v pauze pustím nějaký ten kousíček nezávislého filmu. Kde mi osvětlují, jak ty věže spadli. Samozřejmě, že jenom takoví úryvek, aby mě to nepoznamenalo.
Prakticky mě vůbec nezajímá co se stalo toho dne. To je starost lidí na jiném kontinentu. Spíš mě fascinuje, že tvůrci těchto konspirací jsou hodně velcí fantastové nebo moc přeceňují lidi, když si myslí, že o tom nikdo nepromluvil a všichni to tají. To je bod na, kterým to u mě vždy zamrzne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama