Začátek týdne

10. srpna 2015 v 20:13 | Edgar
Na to, že dneska proběhlo pondělí byl docela pohodoví den. Až na klasiku, která se ráno děje. Do toho patří vstávání a nechuť se zvedat z postele. To mělo za následek pozdní vstávání a také to, že jsem z domu vycházel o něco později. Nevím proč, ale já vůl vždy, když zaspím tak pospíchám. I když vím, že to nemá cenu. Obzvlášť při pondělku, to je ráno vždy zpomalené, jako by nikdo nevěděl co má dělat a každý měl nutkání, říct co dělal o víkendu včetně toho s kým se vyspal a jak se ožral. Neříkám, že tyto informace neprohlubují pracovní vztahy, ale v pondělí ráno to řešit, se mi nezdá jako dobrý nápad. Hlavně, když už od té co otevřu oči počítám hodiny, kdy bude konec a já budu zase doma. To, ale ostatní jaksi nechápou, takže po každé čekám až se vykecají.
Jeden čas mě chtěli taky začleňovat do těchto pondělních debat. Když zjistily, že mě to nebere, tak toho naštěstí nechali. To má za následek to, že dokáži o každým zhruba říct, co má rád, s kým chodil na základu, pak na učiliště a posléze do hospody. Kdežto kolegové dají dohromady to, že mám rád tvrdší hudbu, což se dá vydedukovat z toho, že nosím mikiny nápisem těch skupin. Pak ještě by dali dohromady, to kolik mi, plus mínus pět let, je.
Odpoledne, když jsem šel z práce, tak jsem si v rámci možností skoro i pískal. Měl jsem sluchátka v uších a poslouchal hudbu, kterou přerušilo vyzvánění. Hne jsem věděl která bije a o co jde. Tak jsem chvíli přemýšlel jestli to zvednu či ne. Nakonec jsem si vzpomenul, že jsem měl večer velice nemravný sen, za který bych se měl potrestat. Tak jsem to zvedl. Bylo to částečné zklamání, nemá čas. Takže žádný pivo nebude, skoro jsem radostí poposkočil a s chutí šel směrem do hospody, kde jsem si dal rychle dvě piva. Docela jsem se přemlouval, abych si jich dal víc, ale byl jsem na sebe tvrdý. Řekl jsem si dvě a dost.
Doma jsem si dal hodně studenou sprchu. Pak jsem relaxoval to znamená, že jsem seděl v křesle koukal na koncerty a pil ledový čaj, tím nemyslím tu obarvenou žbrundu z obchodu. Kočka měla k tomu stejný postoj, akorát že ona se válela v chodbě, kde byl aspoň trochu průvan. Ležela tam a nehodlala se jakkoliv pohybovat. Jen večer se zvedla a šla k miskám s krmením.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama