Separáty

16. srpna 2015 v 19:36 | Edgar
Na sobotu jsem si naplánoval to, že půjdu do nedalekého pivovaru, ale skutek utekl. Ač ráno pršelo a vzduch byl o něco lepší než v pátek. Pořád byl pařák a hnus, tak jsem se rozhodl věnovat se nic nedělání a poslouchání muziky. Před tím jsem si ještě skočil do super hyper a bůh ví co ještě marketu. Pro kuřecí separáty na snídaní, tím myslím párky s minimálním obsahem masa nebo žádným. Mám svojí oblíbenou značku, nebudu psát jakou, dělají i sýrovou verzi. Ve finále to je jedno, beztak si na to dávám spousty hořčice, aby to mělo aspoň nějakou chuť. Ještě jsem si všiml, že v trafice mají ještě Spark.

Hned jsem si ho šel koupit. Je to vždy docela vpitný, proto že prodavačky počítají s tím, že pořádný metalista má aspoň dva metry. Jinak by ho nedávali až na vrchol regálu kam dosáhnu jen, když si stoupnu na špičky. Měřím asi metr osmdesát a nějaký drobný. Když to ta prodavačka vidí, tak se mě ptá proč jsem jí neřekl, že by mi ten časák podala. Jak jí ale mám říct, že se nechci obracet na holku co má metr šedesát. Pak mi ale dojde, že ona tam přece ty časáky nějak dát musela. Takže tam má určitě nějaké udělátko, aby tam dosáhla. Tak jsem se usmál a řekl jí, že to zvládám sám. Než jsem odešel měl jsem chuť, se jí zeptat, proč na horu nedává časáky o zdravím stylu a posilování. Pak mi došla odpověď. Díky tomu, že je až na vrcholu toho regálu, ho vidím až od pokladny. Tak jsem se sní s úsměvem rozloučil a šel domů.

Doma jsem pak sedl a dal si hřát separáty, udělal jsem si k tomu zelený čaj a dal se do čtení. Vůbec jsem si udělal pohodu. Byl tam článek o Genesis, když v nich byl ještě Peter Gabriel. Hned jsem si musel pustit nějaký skladby z té doby. Tak jsem se válel jedl a nechal se unášet vlnou art rocku. Když jsem dojedl a dočetl hlavní články co mě zajímaly, tak jsem ještě vnitru uvažoval o tom, že se přece jenom projdu a zakončím to pivem. Ale vedro mi jasně řeklo, nikam nechoď, buď doma a moc se nenamáhej. Tak jsem poslechl a proležel, pak proseděl celý den.

Rozhodl jsem se, že větší pohyb nechám na neděli. To by mělo pršet, takže bude venku o dost líp než dnes. V hlavě jsem si, tak nějak naplánoval trasu, ale bez zastávky u piva. Abych se potrestal za sobotní lenost. Věděl jsem, že to je blbost, že cestu do hospody si najdu, tak jako tak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama