Pondělí

31. srpna 2015 v 20:30 | Edgar
Tak zase pondělí, zase se mi vstávalo na prd. Protože jsem domů z Prahy přijel později, než jsem měl naplánováno. Kvůli zpoždění vlaku z Prahy, jel jsem sice autobusem, ale musel jsem jít na vlak, aby mě dopravil do města kde bydlím. Ten vlak čekal na rychlík, to už bylo podruhé co se mi to stalo. Už jsem i přemýšlel, že bych jel rovnou tím vlakem. A bylo by to vyřešený. Neštvalo by mě, pak čekaní, protože bych už jel ve vlaku co má zpoždění. Jenže to není tak jednoduché.

I přesto, že do Prahy v pátek jezdím vlakem, tak na zpáteční cestu jsem si zvykl na žlutý autobus. Jezdím s ním hlavně proto, že se tam dá koukat na filmy, i když jsem zase skončil u Interview s upírem, nevím proč, ale pouštím si ho pokaždé. Nedokážu si představit na co budu koukat, až ho vymažou z nabídky. Na víc jezdí kratší dobu než vlak.

V práci jsem byl jako jediný vysmátý a v pohodě. Ostatní chlastali, nebo měli deprese ze svých drahých poloviček. Dalo by se říct, že jsem většinu svým úsměvem a dobrou náladou štval. Všichni totiž počítali s tím, že budu ještě nalitej. Ale to jsem je zklamal, přes víkend jsem moc nepil, spíš jsem se jen válel a jedl, a pak zase válel a zase jedl. Což se podepsalo na mé pohyblivosti. Do kopce jsem s lanem už nechodil nejrychleji a udělat strom mi taky trvalo déle. Naštěstí kolega chlastal celí víkend kořalky, tak že nebyl v nejlepší formě.

Když, jsem šel domů tak jsem neměl překvapivě ani chuť na pivo. Napadlo mě, ale že bych si mohl koupit colu u místního asijského obchodníka. Ono je to totiž se mnou tak, že když nepiji pivo, tak to nahradím colou a to klidně i čtyřmi litry. U obchodníka jsem potkal jednou svojí starou známou ze základky, když mě viděla, jak tam stojím s tou petkou coly, tak mi dala kázaní o tom jak je to špatný, že se po tom tloustne a bůh ví co ještě. Zeptal jsem se tedy co jako si mám dát jako náhradu, tak zalovila v regálu a dala mi do ruky petku piva. Řekla, že po tom se taky sice tloustne, ale aspoň tam jsou vitamíny. Musel jsem se tomu pousmát a dát jí za pravdu, tak jsem si vzal petku piva a šel domů.

Doma jsem se umyl, pak sedl do křesla pustil si The Wall. Relaxoval jsem, z práce mě bolely nohy a ruce. Tak to je vždy, když se dva dny jen válím. Příště se budu muset pokusit o trochu pohybu, ale tenhle víkend to prostě nešlo. Měl jsem toho z celého týdne, který byl bez víkendu až, až.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama